ARCHIWUM ROK 2018/2019 INFORMACJE OGóLNE WAżNE KOMUNIKATY

METODA PROJEKTU „CHLEB” GR II

Grudzień 12th, 2018 Brak komentarzy

Praca metodą projektu edukacyjnego po raz kolejny okazała się być świetnym sposobem na zdobywanie wiedzy w ciekawy sposób. Tym razem dzieci z grupy „Czarodzieje” przez 2 tygodnie zgłębiały tajemnice chleba. Wybierając temat miałyśmy na uwadze kształtowanie u dzieci zachowań prozdrowotnych, budzenie ciekawości otaczającego je świata – jego zmieniającej się rzeczywistości, jak również szacunku do ludzkiej pracy i jej wytworów.

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU PONIŻEJ: 

METODA PROJEKTU CHLEB GR II

« Powrót do archiwum
Tags:

About the author

Nauczyciel w grupie V

ZAJĘCIA DODATKOWE
ZAJĘCIA DODATKOWE

Brak komentarzy

Zebranie organizacyjne
Zebranie organizacyjne

Brak komentarzy

PARADA SMOKÓW 2019 – filmik
PARADA SMOKÓW 2019 – filmik

Brak komentarzy

31.05.2019 – PIKNIK RODZINNY

Brak komentarzy

4.06.2019 – DZIELNICOWA OLIMPIADA SPORTOWA

Brak komentarzy

Rekrutacja uzupełniająca
Rekrutacja uzupełniająca

Brak komentarzy